2SC4003E SPC, CIRCUIT, FUNCTION
2SC4003E Datasheet PDF
TagagawaPackingPaglalarawanPDFTemperatura
TRANSISTOR | BJT | NPN | 400V V(BR)CEO | 200MA I(C) | TO-252 Min°C | Max°C
  • 2SC400
    TRANSISTOR | BJT | NPN | 18V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18