JR225010 SPC, CIRCUIT, FUNCTION
JR225010 Datasheet PDF
TagagawaPackingPaglalarawanPDFTemperatura
TRANSISTOR | MOSFET POWER MODULE | INDEPENDENT | 500V V(BR)DSS | 300A I(D) Min°C | Max°C
  • JR225005
    TRANSISTOR | MOSFET POWER MODULE | INDEPENDENT | 500V V(BR)DSS | 150A I(D)
  • JR225010
    TRANSISTOR | MOSFET POWER MODULE | INDEPENDENT | 500V V(BR)DSS | 300A I(D)
  • JR225075
    TRANSISTOR | MOSFET POWER MODULE | INDEPENDENT | 500V V(BR)DSS | 225A I(D)