SSB-COB13340GW SPC, CIRCUIT, FUNCTION
SSB-COB13340GW Datasheet PDF
| Tagagawa | Packing | Paglalarawan | PDF | Temperatura |
| | 133mm 40mm VIEW AREA, CHIP BOARD BACKLIGHT, 565NM green |
SSB-COB13340GW PDF
| Min°C | Max°C |
- SSB-COB13340GW
133mm 40mm VIEW AREA, CHIP BOARD BACKLIGHT, 565NM green - SSB-COB13340SYW-B
133mm 40mm V.A. SUPER YELLOW BACKLIGHT CHIPS BOARD, CHIPS, 4.2V 660mA